8 Ball Pool

8 Ball Pool

Ekran Görüntüleri

“8 Ball Pool, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz gerçek bilardo deneyimi yaşatan başarılı bir oyundur. .”

Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış 8 Top Bilardo oyununda gerçekçi bir bilardo deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

Android telefon ve tabletlerle uyumlu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Başarılı bir yapıma sahip olan oyuna dilerseniz Miniclip hesabınızla dilerseniz de Facebook hesabınızla hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Oyundaki hesabınızla bağlantıyı kurduktan sonra bilardo maçlarına başlayabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızı davet ederek onlarla turnuvalar oynayabilmeniz de mümkün. Bu sayede oyun deneyiminiz daha keyifli olur. Bilardo ile yeni tanışan Android kullanıcılarının dahi kısa bir süre içerisinde konrollere alışacağına inanıyorum. Oynadıkça elinizin alışacağı kısa süre içerisinde bağımlılık yapacağına inanıyorum.

Rakiplerinizi yenerek masadaki altınları kazanabilir ve kazanmış gelen altınlarla daha iyi masalarda yarışabilirsiniz. Yahut bu altınlarla daha iyi ıstakalar alabilirsiniz. Pratik yaptıktan sonra karşılaşmalara katılmaya başlayabilirsiniz. 1'e 1 karşılaşmaların yanısıra 8 kişilik turnuvalara da katılabiliyorsunuz. Akıcı bir bilardo deneyimi yaşamak için piyasasında en iyisi olan 8 Top Bilardo oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.