KAMI 2

KAMI 2

Ekran Görüntüleri

“KAMI, Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış keyifli bir kağıt katlama oyunudur. ”

Kağıt katlayarak eğlenmeye ne dersiniz?

El yapımı kağıt bulmacalardan oluşan keyifli bir oyun deneyimi sunan KAMI oyunu farklı bir oynanışa sahip olmak ile birlikte sürükleyici bir yapıya sahiptir. Oyunda benzersiz bölümler ve özellikler yer almaktadır. Bulmaca tarzında oyunları seven kişileri kendine hayran bırakacak bir yapıuya sahip olan oyunda etkileyici sesler bizlere eşlik ediyor. Aldatıcı zorlu bulmacaların yer aldığı oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bununla birlikte benzersiz bölümleriyle oyundan sıkılmadan oynayacağınızı umuyorum. 

KAMI nasıl oynanır?
Kağıt katlama oyunu olarak karşımıza çıkan popüler bulmaca oyunu KAMI'deki amacımız en az hamle ile kağıtları aynı renge denk getirmek. Kağıtları dışa doğru açarak tüm alanı tek bir renk ile doldurmak için çabaladığınız oyunda ilk seviyeler kolay ancak gittikçe zorlaşan bir yapı ile karşı karşıya kalıyoruz. 

Bulmaca oyunu olarak iyi bir strateji gerektiren oyunda kağıt katlama efektleri de oldukça etkileyici. Eğer sizde bu tarz bir bulmaca oyununda yerinizi almak istiyorsanız mutlaka KAMI'yi denemelisiniz.