Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits

Ekran Görüntüleri

“Need for Speed™ No Limits, EA Games tarafından hazırlanmış aksiyon dolu bir araba yarış oyunudur. ”

Neredeyse sınırsız araç modifiye seçenekleriyle aksiyon dolu bir yarışa hazır mısınız?

Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış oyun mobil cihazlarla buluştu. Bilgisayarlarda vazgeçilmez bir oyun haline geldikten sonra Android telefon ve tabletler de uyumlu hale getirilen oyun üstün grafikleriyle ön plana çıkıyor. Benzerlerine göre oldukça iyi olan Need for Speed™ No Limits oyununda tam anlamıyla aksiyonu sonuna kadar yaşıyorsunuz. 

Gerçek hayatta araba kullanıyor hissiyatına girebildiğiniz Need for Speed™ No Limits oyununda arabaları kendinize özel modifiye edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulmaktadır. Turnuvalara katılarak arabanızla performansınızı herkese göstereceğinize inanıyorum.  Heyecanın biran olsun durmadığı oyun içerisinde lüks spor arabalar bulunuyor. 250 farklı kombinasyonun bulunduğu Need for Speed™ No Limits oyununda yarışmak istediğiniz aracı kendi zevkinize göre renklendirebilir ayarlayabilirsiniz. 

Oyunda sadece rakiplerinizi geçmeye çalışmıyor aynı zamanda polis arabalarını da geçmeye çalışıyoruz. Zorlu parkurların aldığı oyunda grafikler ve sesler oldukça etkileyici. Tek kişilik ve multiplayer oyun modları bulunduran Need for Speed™ No Limits oyununu Android cihazınızda oynayarak sizde bu aksiyonu yaşamalısınız.