PES 2017

PES 2017

Ekran Görüntüleri

“Android cihazlar için hazırlanmış olan PES 2017 oyunu ücretsiz olarak Konami tarafından oyunseverlere sunuldu. ”

PES 2017 coşkusunu Android cihazlarınızda yaşamaya hazır mısınız?

Uzun bir süredir mobil platforma gelmesi beklenen oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Konami'nin güçlü tarafı olan PES 2017, etkileyici dinamiklere sahip kaliteli grafiklerle donatılmış başarılı bir mobil futbol oyunudur. Konami'nin bu sene anlaştığı kulüp olan Barcelona'nın ön plana çıktığı oyunda lisanslı takımlar ve elbette UEFA Şampiyonlar Ligi de lisanslı olarak yerini alıyor. 

EA Sports'un karşısına çıkan Konami'nin başarılı yapımı rekabeti kızıştıracak gibi görünüyor. Atmosfer bakımından etkileyici bir oyn olup her yönüyle kaliteli bir futbol oyunu olduğunu söylememiz mümkün. 

Futbolseverlerin hoşuna gidecek gözü kapalı bir şekilde indirip oynayacağı bu oyunda hızlı maçlar yapabilir bunun yanısıra çevirimiçi olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Genel olarak etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyunda yer alan öğelerin hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

PES 2017 nasıl oynanır?
Kendi takımınızı kurabildiğiniz PES 2017 oyununda basit bir arayüz yer alıyor. Bu sayede oyunseverler karışık menülerle uğraşmadan oyunu hemen oynamaya başlayabiliyor. Winning Eleven ustalarıyla nefes kesen karşılamalara katılabileceğiniz oyunda klasik maç dışında UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanını da Android cihazlarınızda yaşayabilirsiniz.