Racing Horizon

Racing Horizon

Ekran Görüntüleri

“Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz Racing Horizon ile keyifli bir yarış deneyimi yaşayabilirsiniz. ”

Racing Horizon ile aksiyon dolu anlara hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Racing Horizon oyununda keyifli anlar yaşarken aksiyon dolu anlarında esiri oluyorsunuz. Zamanla yarışarak aksiyon dolu anları beraberinde yaşıyorken polislerden kaçarak farklı bir deneyim de yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. 

Sevilen Need for Speed oyununa benzerliğiyle ön plaana çıkan başarılı bir oyun olup kariyer modunda farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor. İçerisinde 5 zorlu modun bulunduğu Racing Horizon oyununda arkadaşlarınızla yarışma fırsatı yakalayabiliyoe ve özel yarışlara düzenleyerek turnuvalara da katılabiliyorsunuz. Multiplayer modu dışında trafikte zorlu sürüş deneyimini de beraberinde yaşamanıza olanak sağlayan Racing Horizon oyununda trafik modunda ter dökerek ilerlemeniz mümkün. Racing Horizon oyununda en iyi süreyi yapmak için sınırlarınızı zorlamanız gerekiyor. Stresten uzak bir sürüş deneyimi yaşamak isteyen oyunseverler ise serbest modu kullanabilir. 

Karlı, yağmurlu, gece ve gündüz gibi farklı hava koşullarında istediğiniz gibi yarışlara katılabiliyorsunuz. Hız sınırını aşma, şerit tanımama gibi tehlikeli hareketlere girmeniz durumunda Racing Horizon oyununda ekstra puan kazanarak daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Android'e özel olarak çıkış yapan Racing Horizon oyununu mutlaka denemenizi öneriyorum.