Talking Tom Cat

Talking Tom Cat

Ekran Görüntüleri

No Images..

“Konuşan kedi Talking Tom Cat uygulaması oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir uygulamadır. Ekranda durup sizin söylediklerinizi komik bir şekilde tekrar eden Talking Tom Cat uygulaması bebeklerinizi de çok güldürecek.”

Telefonunuzda bir kedinin sürekli sizi taklit etmesinin ne kadar eğlenceli olabileceğini hiç düşündünüz mü? Talking Tom Cat uygulaması ile bunun nasıl olacağını gelin birlikte görelim. Talking Tom Cat uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın ve karşınıza çıkan kediye bakıp bir şeyler söyleyin.

Oldukça eğlenceli bir uygulama olan Talking Tom Cat uygulamasında telefon ekranın duran kedi sizden duyduğu kelimeleri, sesleri kendi sesiyle tekrar ediyor. Uygulama ile seslendirdiğiniz kedinin görüntülerini kaydedebilir, bu kayıtları sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Talking Tom Cat uygulamasında yer alan Tom isimli kediyi okşayabilir ve hırlamasını dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte kendisine hafif tokatlar atıp, onu kızdırmaya çalışmak da mümkün. Ancak tüm bunların ardından bırakın kızmayı daha sevimli bir halde karşınıza çıkabilir.