Tambu Klavye

Tambu Klavye

Ekran Görüntüleri

“Tambu Klavye, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Türkiye'ye özel çıkartma ve temaların yer aldığı ücretsiz bir klavye uygulamasıdır. ”

Türkiye'ye özel çıkartma ve temalar sunan yenilikçi bir klavye deneyimine ne dersiniz?

Türkiye'nin akıllı klavye ygulaması olan tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Özel çıkartma ve temalarla süslenmiş olan uygulama varsayılan klavye yerine geçti. Özelleştirilebilir yapıda popüler klavyelerin özelliklerini sunan eksiksiz bir klavye olup reklam içermiyor olması kullanıcıyı mutlu edecektir. 

Türklere özel çıkartmalar ve GIF'ler bulunduran uygulamada çay, davul, sahanda yumurta, nazar boncuğu, cami, tesbih, dantel ve daha yüzlerce yerli içerik bulunduruyor.

Yeni nesil klavye uygulamalarındaki gibi yazıldıkça akıllanan kaydırarak yazmayı ve sesle yazı yazmayı destekleyen Tambu Klavye uygulamasıyla arka planı istediğiniz bir fotorğafla özelleştirme şansına da sahipsiniz. Hızlı bir şekilde konum paylaşmanıza, anlamını bilmediğiniz bir kelimeyi çevirmenize olanak sağlayan uygulamada her duruma uygun atasözlerine de ulaşabiliyorsunuz. Kategorilere bölünmüş atasözlerinden istediğinizi bulabilirsiniz. 

Genel olarak anlaşılır bir yapıya sahip olması ve yerli bir deneyim sunmasından dolayı seveceğinize inandığım başarılı bir uygulamadır.