Timehop

Timehop

Ekran Görüntüleri

“Timehop uygulamasını Android cihazınızda kullanarak sosyal medya hesaplarınızda yer alan verileri bir araya getirebilirsiniz. ”

Verileri bir araya getirerek zaman tünelinizi oluşturabileceğiniz güzel bir hizmettir. Timehop uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak Facebook, Instagram, Twitter, Swarm gibi sosyal medya hesaplarınızdan toplamış olduğu verileri bir araya getiren uygulama geçmişten bugüne paylaşmış olduğunu anıları öğrenmenize yardımcı olmaktadır. 

Anlaşılır bir arayüz üzerine kurulu olduğundan her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Anılarınızı istediğiniz sosyal medya hesabınız üzerinden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir ortak yerden yönetmenize olanak sağlayan Timehop uygulamasıyla paylaştıklarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Anılarınızı bir zaman tünelinde buluşturan uygulama bunları kimseyle paylaşmaz. Çünkü Timehop uygulaması sosyal medya hesabı değildir. Eğlenceli bir yapıya sahip olan uygulama geçmişten bugüne paylaşımlarınızı görüntülemektedir. Eğer sizde geçen yıl, ondan önceki yıl, hatta ondan önceki yıllarda bugün neler yaptığınızı öğrenmek istiyorsanız Timehop uygulamasını mutlaka denemelisiniz.