Galaxy Attack: Alien Shooter

Galaxy Attack: Alien Shooter

Ekran Görüntüleri

“Galaxy Attack: Alien Shooter, etkileyici bir atmosfere sahip başarılı bir Android oyunudur. ”

Tabletler ve büyük ekranlar için optimize edilmiş yüksek kaliteli görüntülerin yer aldığı Galaxy Attack: Alien Shooter oyununda uzay savaşlarında aktif becerilerinizi göstermeniz gerekiyor. Oyun çeşitli zorluklar içermektedir. 60 zorluk seviyesi bulunduran oyunda sürükleyici bir hava yer almaktadır. Oyun içerisinde başarılarınızı göstererek silahlarınızı ve lazerlerinizi yükseltin. 

Klasik uzay savaşı tarzının tadını çıkarabileceğiniz Galaxy Attack: Alien Shooter oyununda çok oyunculu modda yer almaktadır. Tüm düşmanlarınızı yok etmeniz gereken oyunda onları öldürmek için ekrana sürekli olarak dokunmanız gerekiyor. Tehlikeli ortamlara giderek daha çok düşmanla savaşabileceğiniz Galaxy Attack: Alien Shooter oyununda uzay aracını yükseltme hakkını da kazanabilirsiniz. 

Silahlarınızı güncellemek ve bununla birlikte değiştirebilmek için oyun içerisinde yer alan öğeleri toplayın. Galaxy Attack: Alien Shooter oyununun amacı düşman uzay gemilerinin binlerce yenilgi ve bazı patronların görev sonuna kadar onlarca kampanya misyonları arasında uzay yolumuza rehberlik etmektir. Tehlikeli silahların yer aldığı oyunda düşmanlarınızı yok edebilmek için mücadele göstermeniz gerekiyor. Eğer sizde Android cihazlarınızda aksiyon oyunu seviyorsanız mutlaka Galaxy Attack: Alien Shooter'ı denemelisiniz.