Forest: Stay focused

Forest: Stay focused

Ekran Görüntüleri

“Akıllı telefonlara olan bağımlılığınızı azaltmak istiyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınızda Forest uygulamasını kullanabilirsiniz. ”

Akıllı telefonunuzun adeta bağımlısı olduysanız doğru yerdesiniz. Çünkü Forest uygulaması bu konuda sıradışı çalışıyor olmasıyla iyi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacak. Akıllı telefonları sürekli kontrol etmenizin önüne çevre bilinciyle geçmenize imkan sağlayan Forest uygulaması telefona olan bağımlılığınızın önüne geçmek istiyor. 

Sosyal medya hesaplarınıza girdiğiniz zaman yahut telefonu elinize aldığınız andan itibaren adeta bağımlısı oluyorsanız Forest uygulaması bu alışkanlığınızı yok etmek için çevre bilincinden yararlanıyor. 

Peki Forest bunu nasıl yapıyor?
iPhone yada iPad cihazınıza olan bağımlılığınızı azaltmak için kullanabileceğiniz Forest uygulaması bir ağaçla herşeyi başlatıyor. Akıllı cihazınızı her ne kadar az kullanırsanız o kadar güzel bir çevreni oluyor. Telefona baktığınız zaman kuruyan ağaçlar birleşerek kötü bir orman haline dönüyor.

Güzel bir orman olması için telefonu daha az kullanmanız gerekiyor. İlginç bir çalışma sunan uygulamanın tasarımı oldukça etkileyici. Son derece yararlı olan bu uygulama ile telefona olan bağımlılığınızı kırabilirsiniz. Eğer sizde akıllı telefon bağımlılığınızı engellemek istiyorsanız Forest'i iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz.