Paper.io

Paper.io

Ekran Görüntüleri

“iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Paper.io oyununda eğlenirken aksiyon dolu anlar yaşamanız kaçınılmaz olacak. ”

Paper.io ile heyecan dolu strateji deneyimi sunmayı amaçlayan agar.io oyunu geliştiricisi tarafından hazırlandı. Eğlenirken aksiyon dolu anlar yaşayabileceğiniz Paper.io oyununda heyecan dolu anlar kaçınılmaz oluyor. Ücretsiz olarak sunulan oyun basit bir mantığa sahip ancak basit olması onu zorlu kılıyor.

Diğer rakiplerinizle strateji dolu bir svaaşa gireceğiniz Paper.io oyununda ilerledikte kendi renginize göre hareket eden nesneyi yönlendirerek en büyük alanı ele geçirmeniz gerekiyor. Alan belirlemeniz gereken oyunda kendi sınırlarınızı oluşturmak öyle sandığınız kadar kolay değil. Paper.io oyununun işleyişi sadece bununla sınırlı değil büyük bir alan sahip olsanız bile oyunda alanınızı korumak iyi bir strateji gerektiriyor.

Oyunda kendi bölgenizi koruyamadığınızda rakipler size saldırıya geçiyor. Paper.io oyununda en iyi stratejiyi bularak rakiplerinizden üstünlük kurmanız da büyük önem taşıyor. Genel olarak heyecanın biran olsun eksilmediği başarılı bir oyun olup iOS cihazlarınızda Paper.io'ya bir şans vermenizi öneriyorum.