Stack

Stack

Ekran Görüntüleri

“Hoş grafikler ile tasarlanmış Stack oyununda blokları dizerken sürükleyici bir deneyim yaşamaya hazır olun.. ”

Sabır gerektiren keyifli ancak bir o kadar zorlu bir beceri oyununa ne dersiniz? 

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayacağınız Stack oyununun en büyük yapı taşı sabır. Sabırlı olduğunu düşünenler Stack oyununda kendini test edebilir. Zaman zaman sinir bozucu olan oyun Ketchapp tarafından geliştirilmiş başımıza salınmış bir oyun. Beceri gerektiren oyunlarla adından söz ettirmeyi başaran yapımcının bu oyunu da ücretsiz olarak sunuluyor. 

Stack nasıl oynanır?

Sorunsuz bir şekilde iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Stack oyunu az yer kaplamasıyla ön plana çıkıyor. Basit görsellerle süslenen oyun herkes tarafından rahatlıkla oynanabilir. Çift haneli puanlara zar zor gelebileceği düzeyde bir beceri oyunu olup temelinde yapımcının bir önceki The Tower oyununa benziyor. Bu sefer kule yapmak yerine blok yığını oluşturmanız gerekiyor.

Ancak bu oyun hatayı kabul etmiyor yanlış yerleştireceğiniz bir blok yüzünden alttaki bloklar da erimeye başlayınca emekleriniz biranda buhar oluyor.  Zorluk düzeyi arttırılmış olan oyun ile boş zamanlarınızın akıp gitmesini sağlayabilirsiniz. Stack oyununda belli hızda gelen blokları dizmek istiyorsanız sitemizden hemen Stack oyununu iPhone ve iPad cihazlarınıza yüklemelisiniz.