Running Shadow

Running Shadow

Ekran Görüntüleri

“Running Shadow, Windows bilsayarınızda oynayabileceğiniz fantastik RPG öğeleriyle harmanlanmış başarılı bir koşu oyunudur. ”

Efsanevi bir oyun deneyimine ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Running Shadow oyununda entrika dolu öğeler bulunuyor. Benzersiz yeteneklerin yer aldığı risk dolu bir oyun olup sonsuz bir maceranın kapıları sonuna kadar açılıyor. 

Büyüleyici düzeylerin yer aldığı Running Shadow oyununda yer alan eşsiz savaş sistemiyle engelleri aşarken hileler de öğrenebilmeniz mümkün oluyor. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen içerisinde kaliteli grafikler ve etkileyici ses efektleri bulundurmaktadır. Oyun içerisinde karakterinizi güçlendirmeniz de mümkün. İlerledikçe karakterinizi güçlendirerek farklı silahlar almanız mümkün olacak. 

Son derece etkileyici mekanları ziyaret ettiğimiz Running Shadow oyununda elfler, görkemli draconids ve hoblinler dahil olmak üzere 20'den fazla benzersiz karakter bulunmaktadır. Zırhlar, kılıçlar ve maskeleri dahil olmak üzere karakterinizin 8 farklı kıyafetini isteğinize göre değiştirebilirsiniz. 

Oyunda zaman zaman engelleri aşmak için gizli elfleri bulmamız gerekebiliyor. Özel sihirli yeteneklerin yer aldığı benzerlerine göre fantastik RPG öğeleri bulunduran etkileyici bir sonsuz koşu oyunu olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

Running Shadow Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows® 8/7/XP (SP 3)/Vista (SP 2) 
İşlemci: Intel Core® 2 Duo 1.6 GHz ve AMD Athlon 64 X2 5000+ 
Bellek: 2 GB RAM 
Ekran Kartı: NVidia Geforce 6600GT / AMD ATI Radeon X1200 GTO 
DirectX: Sürüm 9.0c 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 700 MB kullanılabilir alan 
Ses Kartı: DirectX 9.0