Spybot Search & Destroy

Spybot Search & Destroy

Ekran Görüntüleri

“Spybot bilgisayarınıza bulaşmış olabilecek casus yazılımlar için tarama yaparak listelemenize ve bilgisayarızdan tamamen silmenize yardımcı olan ücretsiz bir programdır”

Spybot bilgisayarınıza bulaşmış olabilecek casus yazılımlar için tarama yaparak listelemenize ve bilgisayarızdan tamamen silmenize yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Çevrimiçi koruma imkanıda sunan program sayesinde casus yazılım, spyware ve reklam içerikli uygulamalardan kurtulabilirsiniz.

Sürekli güncel veritabanı sayesinde Spybot yeni çıkan tehditlere karşıda kendini güncellemektedir. Basit arayüzü sayesinde tüm kullanıcılar tarafından çok basit olarak kullanılabilmektedir. Hızlı ve gelişmiş tarama modlarında bilgisayarınız komple taramadan geçirebilir ve zararlı içerikleri listelemesini sağlayabilirsiniz.

Yenilenen son versiyonunda Spybot malware ve rootkit taramasını geliştirilmiştir. Ayrıca Başlangıç ​​Araçları, Kayıt Defteri Yedekleme ve Onarım, Beyaz Liste, Komut Dosyası ve Windows Güvenlik Merkezi Entegrasyonu sağlanmıştır.