Call Of Last Agent

Call Of Last Agent

Ekran Görüntüleri

“Call Of Last Agent, Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış sürükleyici bir aksiyon oyunudur. ”

Sürükleyici bir aksiyon deneyimine ne dersiniz?

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli grafiklerin öne çıktığı Call Of Last Agent oyununda yeni bir yaklaşım yer alıyor. Cihazınızın arka kamerasını kullanarak düşmanlarınıza saldıracağınız Call Of Last Agent oyununda silah ayrıntıları oldukça güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Her silahın kendine has özellikleri bulunuyor. Farklı konseptlerin yer aldığı oyunda benzersiz farklı stratejik noktalar da eşlik ediyor. 

Her oyuncunun ekipmanı özelleştirilebilir olduğundan hiçbiri aynı değildir. Kendi cephanenizi geliştirip düşmanlarınıza karşı en iyi şekilde mücadele edebilirsiniz. Rekabetçi bir deneyimin yer aldığı Call Of Last Agent oyunu konsol kalitesinde olup etkileyici bir atmosfer sunmaktadır. PvP savaşlarını seven Android kullanıcılarının hoşuna gidebilecek olan oyunda farklı oyun modları eşlik ediyor.

Bununla birlikte oyuncular 4'e 4 takım halinde arkadaşlarıyla birlikte kapışabiliyor. Hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz oyunda düşmanlarımızı yenmek için tüm saldırı becerilerimizi kullanmamız gerekiyor. Eğer sizde Android cihazlarınızda aksiyon dolu anlar yaşamak istiyorsanız mutlaka Call Of Last Agent'e bir şans vermelisiniz.