Call Of Last Agent

Call Of Last Agent

Ekran Görüntüleri

“Call Of Last Agent, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış kaliteli bir FPS oyunudur. ”

Etkileyici bir atmosferin yer aldığı aksiyon dolu bir oyuna hazır mısınız?

Kaliteli sürükleyici bir aksiyon oyunu olup ücretsiz olmasıyla ön plaa çıkan Call Of Last Agent oyunu farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Bu nedenle cihazın arka kamerasını kullanarak düşmanlarınıza karşı vuruşlar yapmanıza imkan sağlamaktadır. Eşsiz bir ortamın bulunduğu 10'dan fazla harita seçeneğinin yer aldığı oyunda ayrıca farklı konseptler bulunmaktadır. 

Stratejik noktaların yer aldığı Call Of Last Agent oyununda silahlar ise oldukça detaylı bir şekilde dizayn edildiğinden bu durum ön plana çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlar için optimize edilmiş yeni konsept ile arka kamera ile ateş etmenin farklı deneyimini de Call Of Last Agent oyununda yaşamış oluyoruz. Çeşitli PvP modlarının yer alığı oyunda silahın gerçekçi darbe duygusunu sonuna kadar yaşmamız mümkün oluyor.

Hayatta kalabilmek için düşmanlara tüm gücümüzü göstermemiz gerekiyor. Kendi güçlü donanımlarınızı oluşturup düşmanlarınıza karşı en iyi şekilde mücadele edebileceğiniz Call Of Last Agent oyununa bir şans vermenizi tavsiye ediyorum.