CSR Racing 2

CSR Racing 2

Ekran Görüntüleri

“CSR Racing 2, dünyaca popüler markaların yer aldığı aracınızı modifiye edebileceğiniz başarılı bir araba yarış oyunudur. ”

Dünyaca ünlü markalı araçlar ile yarışmaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış CSR Racing 2 oyununda dünyaca ünlü markalı araçlara atlayıp yarışları kazanmaya çalışıyoruz. Detaylı modifiye bununla birlikte özelleştirme seçenekleriyle dikkatimi çeken CSR Racing 2 oyununda şehrin en iyi yarışçısı olmak için kendimizi büyük bir mücadelenin ortasında buluyoruz. 

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz CSR Racing 2 oyununda yer alan McLaren, Pegani, Bugatti, Ferrari, Koenigsegg gibi dünya markalarının araçlarını kullanabiliyor ve kendi zevkinize göre modifiye ederek yarışmalara katılabiliyorsunuz. Son derece kaliteli grafiklere sahip olan oyunda etkileyici bir atmosfer ile hız canavarlarıyla ilerlemeye çalışıyoruz. 

Diğer yarışmacılarla etkinlik düzenleyebilir, onlarla canlı olarak sohbet edebilir yada dilerseniz onlarla ekip kurarak online olarak yarışlar düzenleyebilirsiniz. Genel olarak başarılı bir yapıya sahip iyi bir yarış oyunu olduğunu düşündüğümden sizinde CSR Racing 2 oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.