CSR Racing 2

CSR Racing 2

Ekran Görüntüleri

“CSR Racing 2 oyununda dünyanın dört bir yanından yarışçılarla yarışmanın ve tanışmanın keyfini çıkarın.. ”

Rekabetçi bir ortamın yer aldığı iyi bir drag yarış oyununa ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış CSR Racing 2 oyununda kendi ekibinizi oluşturabilir, ekiplere katılabilir, diğer yarışçılarla tanışarak etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Günlük olarak gerçekleşen etkinlere katılarak yükseltmeler için para kazanabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların aracını kullanabilir ve istediğiniz aracı kendi zevkinize göre modifiye edebilirsiniz.

Şehre hakim olmak için yoğun bir mücadeleye girdiğimiz etkileyici bir atmosfere sahip yarış oyunu olmasıyla tüm dikkatleri kendine çeken CSR Racing 2 oyununda dilerseniz arkadaşlarınızla oynayın dilersenizde oyuncularla arkadaş olarak onlarla yarışlar düzenleyebilirsiniz. 

Heyecan verici online yarışlara katılıp global listeye kendi adınızı yazdırabilirsiniz. Ferrari, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pagani ve Koenigsegg dahi olmak üzere daha birçok dünyaca ünlü otomobil markalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Hayallerinizdeki aracın başına geçebilir bunlara garajınızda toplayabilirsiniz. 

Acımasızca bir rekabetin yer aldığı oyunda amacımız bitiş çizgisine ilk gelen olmak. Bu bizim amacımız olduğu gibi oyundaki diğer oyuncularında tek amacının bu olduğunu unutmayın. Hem hızlı hemde dikkatli bir şekilde ilerleyerek birinci olma şansını kaybetmeyin. Kaliteli grafiklere sahip olması nedeniyle konsol kalitesini mobil cihazlarımıza kadar getiren CSR Racing 2 oyununu iOS cihazlarınıza indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.