Mobile Strike

Mobile Strike

Ekran Görüntüleri

“Mobile Strike oyununda kendi üssünüzü inşa edip düşmanlarınızı saldırıp kaynakları toplamanız gerekiyor. ”

Düşmanlarınıza karşı mücadele edebileceğiniz aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

Mobile Strike, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz savaş alanında düşmanlara karşı mücadele etmeniz gereken iyi bir savaş oyunudur. Yeni modern öğelerin yer aldığı Mobile Strike oyununda son teknoloji bulunuyor. Saldırı araçlarıyla küresel bir MMO oyunu olup taktik geliştirmeniz gerekebiliyor. Kendi üssünüzü korumak için savunma oluşturmanız yahut savaş alanında rakip tanımayan bir cephanelik oluşturmanız gerekiyor. 

Modern savaş araçları bulunduran Mobile Strike oyunu stratejik birimler kullanarak ilerlemenize imkan sağlamaktadır. 16 türden oluşan 4 askeri kademeyi yönettiğimiz Mobile Strike oyununda seçkin oyuncularla yenilmez düşmanlara karşı güçlü ittifaklar oluşturup ilerlemeniz gerekiyor. 
Düşman saldırılarından kendinizi korumak için çabaladığınız oyunda size ayrılan bölgenin dışında yer alan surları da güçlendirmeniz lazım.

Oyunda haberleşme sorununu çözmek için uzay üstü inşa etmeniz gerekiyor.  Diğer oyuncularla ittifak halinde olup daha güçlü bir şekilde ilerlemeniz sonucunda daha iyi yerlere varacağınızı umuyorum. 
Yıkıcı saldırı araçlarıyla büyüyen Mobile Strike oyununda daha önce görmediğimiz savaş öğelerii bulunuyor. Dünyanın küresel MMO'dan daha önce görmediğimiz eğitimli savaşçı birliklerini bir araya getirdiğimiz Mobile Strike oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.