Mobile Strike

Mobile Strike

Ekran Görüntüleri

“iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Mobile Strike oyununda ordunuzu kurup düşmanlara karşı savaşmanız gerekiyor. ”

Ordunuzu kurup düşmanlarınıza karşı savaşmaya ne dersiniz?

iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Mobile Strike oyununda ordunuzu kurup düşmanlara karşı savaşmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunu indirdiğiniz zaman hemen oyuna başlayabiliyorsunuz. Strateji öğelerininin yer aldığı Mobile Strike oyununda ilk etapta karşımıza yardımcı bir rehber çıkıyor. Bu rehberin anlattıklarıyla ilerliyoruz. Karışık menülerin ve ekipmanların ne işe yaradığını öğrenmek için rehberin anlatımları bittikten sonra oyunla baş başa kalıp bu şekilde ilerlemeye çalışıyoruz. 

Mobile Strike oyunu nasıl oynanır?
Oyunda ilk başta zaten sizlere bir rehber eşlik edecek. Size ayrılan geniş alanda ordunuzu kurmanız yahut bununla birlikte geliştirmeniz gerekiyor. Oyuna yeni başlayanları bomboş bekleyen bu geniş araziyi düzenlemeniz gerekiyor. İlk etapta oluşturmuş olduğunuz ordunuzu geliştirmeniz gerekiyor. Düşman salddırısında kendinizi koruma altına almaya çalıştığınız Mobile Strike oyunuda 16 farklı türden 4 farklı askeri birliği eğitmeniz lazım. 

İttifak birliklerinizle birlikte düşmanlara karşı gelmeniz gereken oyunda birliğinizle birlikte kendinizi savunmaya çalışıyorsunuz. Oyun ilk bakışta her ne kadar karışık görünüyor olsa da oynadıkça oyunun bağımlısı oluyoruz. Ordunuzu kurup düşmanlara karşı savaşmaya çalıştığımız Mobile Strike oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.