Pokemon Go

Pokemon Go

Ekran Görüntüleri

“Pokemon Go oyununda gerçek hayatta fiziksel olarak hareket edip Pokemon yakalamalısınız.. ”

Pokemon yakalama çılgınlığına ne dersiniz?

Kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncuyla buluşan Pokemon Go oyunu aslında çocukluğumuzun oyunu. Nintendo Gameboy'lar üzerinde oynadığımız oyunu ardık Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Gerçekliği arttırılmış bir oyundur. Gerçek hayatta yerleştirilmiş olan Pokemon'ları yakalamaya çalışıyoruz. Oyunda pokemon yakalayıp biriktiriyoruz. Hatta bu pokemonları eğitebiliyor ve zaman zaman karşılıklı savaştırabiliyoruz. 

Ücretsiz olarak piyasaya sürülen Pokemon Go oyununda zevkinize göre karakterinizin fiziksel özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Yine isteğinize göre erkek yada kadın karakterler oluşturabiliyorsunuz. 

Pokemon Go Nasıl Oynanır?
Oyunu sitemizden indirdikten sonra oynamak için kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için dilerseniz Gmail hesabınızı kullanabilir dilerseniz de Pokemon Trainer Clup hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabı oluşturduktan sonra karakter oluşturup oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyun başlangıcında yalnız 3 adet Pokemo yer alıyor. Bunlardan birini seçip başlayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde karşınıza beliren Pokemonlardan birini yaklayarak oyuna başlayabiliyorsunuz. 

Pokemon Nasıl Yakalanır?
Pokemonları yakalamak için poketopu fırlatmanız gerekiyor. Poketopunu pokemona isabet ettirmeniz bu şekilde yakalamanız gerekiyor. Aksi taktirde başka bir poketopu atmanız gerekecektir. Yakaladığınız pokemon hakkında bilgi ekrana gelecektir. 

Gerçek zamanlı olarak etrafta gezerek Pokemon yakalama çılgınlığına sizde başlamak istiyorsanız sitemizden Pokemon Go'yu hemen indirebilirsiniz.