Pokemon Go

Pokemon Go

Ekran Görüntüleri

“Pokemon Go, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış gerçek zamanlı Pokemon yakalama oyunudur. ”

Pokemon Go ile eğlenceli anlar yaşamaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Pokemon Go ile sizleri keyifli bir oyun deneyimi bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan kısa zaman içerisinde elinizden hiç bırakamayacağınız sürükleyici bir oyundur. Oyunda dışarda gezerek Pokemon yakalamaya çalışıyoruz. Pokemonları yakalamak için ekranda beliren pokemona poketopu fırlatmamız gerekiyor. İsabetli bir vuruş yaptığınız da pokemonu yakalamış olacaksınız. Yakaladığınız pokemon hakkında bilgi ekranda karşınıza çıkacaktır. Ancak isabetli vuruş yapamadıysanız tekrar poketopu atmanız gerekecek. 

Pokemon Go oyununda size yakın olan pokemonları öğrenebilirsiniz. Çevrenizde gerçek zamanlı olarak Pokemon aradığınız oyunda fiziksel hareket etmeniz söz konusu. Fiziksel çevrenizi ve konumunuzu baz alarak ilerleyen oyunda fiziksel hareketlilik oldukça önemli. 

Pokemon Go Nasıl Oynanır?
Pokemon Go oyununu oynamak aslında kolay. Tek yapmanız gereken şey etrafta Pokemon aramak. Bunun için evde oturmak yok, dışarda gezmeniz gerekiyor. Özellikle tarihi yapıtlarda ve camilerde çeşitli pokemon türleri bulunuyor. 

Pokemon Go Hesabı Nasıl Açılır?
Oyunu oynayabilmek için hesap oluşturmanız gerekiyor. Gmail hesabınızla hesap açabildiğiniz gibi Pokemon Trainer Clup hesabı da açabilirsiniz. Eğer gmail hesabınız varsa başka bir şekilde uğraşmanıza gerek yok. Oluşturmuş olduğunuz hesapta karakterinizi istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Dilerseniz erkek dilerseniz kadın karakter oluşturup oyuna başlıyorsunuz. 

Şehrinizi gezip pokemonları bulmalı ve Pokedex'i tamamlamanız gerekiyor.. Oyunda ilerledikçe oyun deneyiminiz daha iyi hale gelecektir. Şehrin dört bir yanına dağılmış pokemonları bulmak için zaman zaman zıplamanız bile gerekebilir. 
Piyasaya girdiğinden beri yüz milyonlarca kullanıcının gözdesi haline gelen Pokemon Go oyununu eğer sizde oynamak istiyorsanız sitemizden hemen indirme işlemini başlatabilirsiniz.